خرید نمایندگی هاست سی پنل

سرویس نمایندگی هاست (ریسلر هاست)  از لوکیشن‌های مختلف

اگر سایت های زیادی را میزبانی می‌کنید و یا پشتیبانی آن‌ها برعهده شماست، به یک کنترل پنل و سرور خوب نیاز دارید و اینجاست که به کارگیری یک نمایندگی هاست (ریسلر هاست) پیشنهاد می‌شود. همه نمایندگی های هاست ما با آخرین نسخه WHM به صورت استاندارد ارائه می‌شوند. WHM در واقع یک پنل مدیریت برای کنترل هاست های میزبانی شده و سرور می‌باشد.

نمایندگی هاست (ریسلر هاست) چیست؟

با نمایندگی هاست سی پنل بیشتر آشنا شوید …

نمایندگی هاست یا ریسلر هاست اساسا راهی است که شما می توانید منابع میزبانی سایت را به صورت عمده از ما خریداری کنید و سپس آن منابع را مستقیماً به مشتریان خود بفروشید و محدودیت‌هایی در فضای هاست، پهنای باند، استفاده از ایمیل و سایر ویژگی‌ها بر اساس هر پلن، پکیج یا هر سایت برای مشتریان خود تعیین کنید. ما یک سرویس کاملاً مدیریت شده از نظر فنی ارائه می‌دهیم. فضای سرور، منابع میزبانی و پشتیبانی فنی از طرف ما است و شما مسئول پشتیبانی از مشتریان و کاربران نهایی خود هستید. حتی می‌توانید در پنل سی پنل مشتریانتان لوگوی اختصاصی خود را قرار دهید.

سرویس نمایندگی فروش هاست برای افرادی مناسب است که می‌خواهند خدمات میزبانی وب را ارائه دهند، اما نیازی به منابع کامل سرور ندارند. نمایندگی هاست فقط برای طراحان وب، آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ و شرکت‌های میزبانی نوپا نیست بلکه اگر شما تعداد زیادی وب سایت را شخصا راه اندازی کرده باشید نیز می ‌توانید به جای خرید هاست برای هر وب سایت، یک سرویس نمایندگی هاست برای میزبانی و مدیریت تمام سایت‌های خود خریداری کنید. تمام سرورهای میزبان نمایندگی هاست سی پنل اردرهاست بر روی بهترین سرورهای ایران، آلمان، فرانسه، آمریکا و انگلیس قرار دارند و با هویز IP به سادگی موقعیت آن‌ها قابل مشاهده خواهد بود.

پنل مدیریت نمایندگی هاست چگونه است؟

تمام قسمت های سرویس نمایندگی هاست شما به وسیله WHM قابل مدیریت خواهد بود و از طریق آن می‌توانید پلن‌‌های میزبانی دلخواه خود را ایجاد کنید و منابعی مانند فضای دیسک، پهنای باند، تعداد اددان دامین، تعداد حساب‌های ایمیل، پایگاه‌های داده MySQL و موارد دیگر را پیکربندی کنید. شما همچنین می‌توانید قیمت سرویس‌های خود را تعیین کنید و هر قسمتی از حساب های فردی مشتریان خود را مدیریت کنید و به هر یک از مشتریان شما اجازه داده می‌شود تا به حساب کاربری سی پنل خود دسترسی داشته باشند و آن را مدیریت کنند.

از آنجایی که شما به WHM دسترسی دارید، می توانید هر سایت را با سی پنل جداگانه خود ایجاد کنید. این بدان معنی است که هر سایت یا مشتری برای مدیریت تنظیمات میزبانی خود، حساب کاربری اختصاصی خود را دریافت می کند و آنها را به طور کامل از سایر کاربران در همان سرور یا در حساب شما جدا می‌کند و این امر باعث بهبود عملکرد سایت و انعطاف پذیری در برابر حملات بدافزارها می‌شود.

هاست سی پنل

آیا نام شما در نمایندگی هاست سی پنل برای مشتریان قابل تشخیص است؟

سرویس نمایندگی هاست سی پنل اردرهاست کاملاً بدون نام برند (White Label) است و شما می‌توانید با نام برند و DNS اختصاصی خودتان، اقدام به فروش سرویس هاست به مشتریان خود نمایید.

خانهپنل کاربریتماس با ما